Компанія DIXION пропонує широкий спектр обладнання для оснащення відділення функціональної діагностики та включає УЗ сканери, які можуть застосовуватись для різних діагностичних цілей, обладнання для дослідження функціонального стану серцево-судинної системы та дихання - електрокардіографи с автоматичною інтерпретацією вимірювань, системи для проведення досліджень з фізичним навантаженням, апарати добового моніторингу ЕКГ и АД, спіроаналізатори та ін.

Операційний блок є окремим структурним подрозділом стаціонарного закладу і призначений для проведення хірургічних операцій. Операційні блоки размещуються ізольовано від інших відділень стаціонара і сполучаються зручними коммунікаціями з післяопераційними палатами, відділенням анестезії та реанімації, хірургічними палатними відділеннями. Компанія Dixion пропонує широкий спектр обладнання для створення універсальної операційної загальнохірургічного профілю, у тому числі для ендоскопічних втручань.

Основним завданням відділення реанімації є здійснення комплексу заходів з відновлення та підтримання порушених функцій хиттєво важливих органів, що виникли внаслідок захворювання, травми, оперативного втручання та інших причин до стабілізації їх діяльності. В залежності від характеру основних заходів, направлених на пожвавлення організму, розрізняють серцево-легеневу, серцеву, дихальну реанімацію.

Компанія Dixion пропонує обладнання для оснащения відділення реанімації та інтенсивної терапії:

  • Функціональні ліжка
  • Апарати штучної вентиляції легенів
  • Інфузійні и шприцеві насоси
  • Распіратори
  • Дефібрилятори
  • Прикроватні монітори
  • Пульсоксиметри
  • Каталки та ін.

Сучасна гінекологія є складноє, комплексною дисциплиніною, що зберігає здоров'я представницям прекрасної статі на протязі всього життя. Акушерство займається як нормально протікаючими вагітностями та родами, так і всіма патологічними станами і ускладненнями, що виникають в процесі виношування та народження дитини.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни