• Електрокоагулятор Altafor 1345 Plus

  Застосовується для виконання більшості видів хірургічних втручань. Універсальний хірургічний коагулятор з безліччю переваг і особливостей.

 • Електрокоагулятор Altafor 1340 Plus

  Застосовується для виконання більшості видів хірургічних втручань, в тому числі тих, що вимагають великих вихідних потужностей (кардіохірургія, урологія). Мікропроцесорне управління вихідною потужністю генератора.

 • Електрокоагулятор Altafor 1330 Plus

  Застосовується для виконання більшості видів хірургічних втручань, ідеальний для виконання загальнохірургічних втручань. Мікропроцесорне управління вихідною потужністю генератора.

 • Електрокоагулятор Altafor 1320 Plus

  Застосовується для виконання хірургічних втручань в гінекології, ортопедії. Мікропроцесорне управління вихідною потужністю генератора.

 • Електрокоагулятор Altafor 1310 Plus

  Застосовується для виконання хірургічних втручань у сфері офтальмології, косметології та стоматології, ЛОР-хірургії, а також радіочастотної абляції. Мікропроцесорне управління вихідною потужністю генератора.

 • Аргоноплазмова приставка до електрохірургічних коагуляторів DIXION Altafor Plus

  Енергія струму високої частоти передається на тканину безконтактним способом - за допомогою іонізованого газу (аргону). При впливі на тканину відбувається її локальний нагрів і коагуляція, глибина якої не перевищує трьох міліметрів і залежить від тривалості впливу, режиму апарату і встановленої потужності.

 • Електрохірургічний коагулятор Altafor 1336

  Характеризується максимально можливою вихідною потужністю у 350 Вт і великим набором режимів різання та коагуляції, а також дає можливість працювати на два операційних поля. Ця модель пропонує дві унікальні особливості: дистанційне керування регулюванням потужності і 12 каналів пам'яті.

 • Електрохірургічні коагулятори Altafor 1330 и Altafor 1335

  Електрокоагулятори хірургічні з вихідною потужністю 300 Вт і 350 Вт застосовуються для всіх видів загальнохірургічних операцій, які вимагають високих вихідних потужностей. Сумісність з аргоновим приставками і ендоскопами. Постійний контроль вихідної потужності генератора вбудованим мікропроцесором. Цифрове відображення на дисплеї повного опору контакту пластини і пацієнта.

 • Електрохірургічиий ЕХВЧ-апарат Altafor 1320

  Електрокоагулятор з вихідною потужністю 200 Вт призначений для застосування в лапароскопії, ортопедії, гінекології та нейрохірургії. Також сумісний з ендоскопами та аргоновими приставками. Постійний контроль вихідної потужності генератора вбудованим мікропроцесором. Цифрове відображення на дисплеї повного опору контакту пластини і пацієнта.

 • Електрохірургічний коагулятор Altafor 1312

  Електрокоагулятор хірургічний з вихідною потужністю 120 Вт. Призначений в основному для застосування в відновній хірургії, нейрохірургії, офтальмології. Невелика потужність дозволяє використовувати цей апарат в проктології, в т.ч і для поліпектомії. Сумісність з аргоновими приставками і ендоскопами. Постійний контроль вихідної потужності генератора вбудованим мікропроцесором. Цифрове відображення на дисплеї повного опору контакту пластини і пацієнта.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни