• Фетальний монітор Overtone 6900

  Фетальний монітор (кардіострумограф) Overtone 6900 призначений для стеження за станом плоду, починаючи з допологової і закінчуючи завершенням родової діяльності. Прекрасна наочність і інформативність, а також розширені можливості моніторування роблять цей монітор незамінним як в діагностичних, так і в родових відділеннях.

 • Фетальний монітор Overtone 6200

  Новий фетальний монітор (або "кардіострумограф") Overtone 6200 має такі особливості: кольоровий РК-екран, нове більш зручне меню користувача, 12-годинні тренди, монітор став більш мобільним завдяки вбудованій ручці для перенесення, також можна замовити спеціальну сумку для перенесення або мобільну стійку.

 • Ручний ехограф для визначення серцебиття плоду Overtone 6000

  Призначений для рутинного обстеження плоду лікарями-акушерами, акушерками і навіть самими вагітними жінками. Overtone 6000 обладнаний цифровим рідкокристалічним дисплеєм і вимірює серцебиття плоду в трьох режимах роботи: в режимі реального часу, усередненому або в ручному. Облаштований виходом для аудіо шнура і може з'єднуватися з навушниками або магнітофоном через аудіо вхід. Прилад Overtone 6000 має плоску форму, економно споживає енергію і оснащений взаємозамінним ультразвуковим зондом.

 • Центральна система спостереження за матір'ю і плодом MFM-CNS

  MFM-CNS - це оптимальний варіант центральної мережевої станції для роботи в акушерських відділеннях. Можливості центральної мережевої станції включають спостереження за вагітною жінкою в режимі реального часу, сповіщення про тривогу, перегляд збережених даних, друк параметрів, а також зберігання бази даних по пацієнтах - все в одній системі.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни