• Функціональне 4-хсекційне ліжко Dixion Intensive Care Bed

  Медичні ліжка для лежачих хворих, 4-секційні, серії Intensive Care, обладнані електричним приводом регулювання висоти і кута нахилу секцій, а також електроприводом регулювання кута Транделенбурга. Може використовуватися як у відділеннях інтенсивної терапії, так і у загальних палатах. Робота від акумулятора при раптовому відключенні електрики. Пам'ять положень, функція автоматичного переведення ліжка в горизонтальне положення.

 • Функціональне ліжко з електроприводом Dixion Classic Bed

  Багатофункціональні медичні ліжка серії Classic оснащені електричним приводом регулювання висоти і кута нахилу секцій і є ідеальним рішенням для забезпечення комфорту пацієнта. Застосовуються для створення умов безпечної та якісної медичної допомоги в лікувальних установах.

 • Функціональне медичне механічне ліжко Dixion Hospital Bed

  Медичні механічні ліжка для лежачих хворих. Створюють зручні та безпечні умови для пацієнта і полегшують роботу медичного персоналу. Наявність механічного приводу забезпечує незалежність від електромережі.

 • Ліжко функціональне для новонароджених Dixion Neonatal Bed

  Ліжечко призначене для палатного догляду за дітьми у віці до двох років. Ручне регулювання кута нахилу спинної і колінної секцій. 4 секції ложа покриті сіткою з пластика, що забезпечує легкість очищення і достатню вентиляцію матраца.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни