Гінекологічний вакуумний экстрактор Vacus 7208

Ефективний і продуктивний компактний відсмоктувач. Застосовується в гінекології, для штучного переривання вагітності, і для виведення післяпологових залишкових речовин. Апарат можна використовувати також для різних видів хірургічного відсмоктування при наявності необхідних катетерів.


Vacus 7208 - ефективний і продуктивний компактний вакуумний гінекологічний екстрактор. Застосовується в гінекології, наприклад, для штучного переривання вагітності, а також для виведення післяпологових залишкових речовин. Vacus 7208 використовується в лікарнях та інших медичних установах. Аспіратор можна використовувати також для різних видів хірургічного відсмоктування при наявності необхідних катетерів.

Особливості:

  • Безмасляний двопоршневий компресор високої продуктивності не вимагає постійного технічного обслуговування.
  • Місткі ємності з високоякісного пластику забезпечують зручність і безпеку в догляді і використанні, що особливо важливо для роботи за межами приміщення. При необхідності рідинний фільтр після вжитку може бути знятий і використаний в якості зразка для аналізу.
  • Механізм захисту від переповнення запобігає потраплянню рідини і твердих часток в компресор; повітряний фільтр запобігає потраплянню інфекційних агентів в навколишнє середовище.
  • Зворотний клапан, вмонтований в систему каналів, гарантує збереження розрідження при збоях електропостачання, а за допомогою спеціального механізму регулятор забезпечує необхідний рівень вакууму.
  • Надійна система контролю забезпечує збереження налаштувань рівня вакууму, і тому немає необхідності перенастроювати їх перед кожним використанням.
  • Довговічність, безпека і надійність, а також низький рівень шуму забезпечують зручність у використанні.

Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни