Электромеханічне гінекологічне крісло Grace 8100

Універсальне електромеханічне гінекологічне крісло для проведення обстежень в гінекології і урології. Широкий діапазон зміни висоти і нахилу, регулювання кута Тренделенбурга - дозволяє лікарю встановити оптимальну позицію крісла для огляду пацієнта. Є можливість використовувати гінекологічне крісло в якості столу.


Універсальне електромеханічне гінекологічне крісло для проведення обстежень в гінекології і урології. Зручна конструкція дозволяє змінювати висоту крісла в широкому діапазоні. Мінімальна висота від підлоги - 60см, що значно полегшує процедуру вкладання та зняття пацієнта з крісла. Ця перевага є особливо важливою при огляді вагітних жінок і жінок низького зросту. Широкий діапазон зміни висоти і нахилу дозволяє лікарю встановити оптимальну позицію крісла для огляду пацієнта. 
Міцна конструкція, надійні електроприводи з низьким рівнем шуму. Обшивка електромеханічного гінекологічного крісла виготовлена з безшовного водонепроникного матеріалу стійкого до очисних і дезінфікуючих засобів. Колеса великого діаметру дозволяють легко переміщувати крісло по кабінету. Якщо необхідно, приєднується ножна секція і крісло розкладається в позицію столу

Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни