• Волюметричний інфузійний насос Instilar 1488

  Інфузомат з яскравим 2,7-дюймовим дисплеєм. Сумісний з будь-якими відомими інфузійними системами. Можливість ручного і автоматичного калібрування

 • Інфузійний одношприцевий насос Instilar 1418

  Є одношприцевим насосом (інфузійною помпою, інфузоматом) для внутрішньовенної анестезії з постійною швидкістю потоку. Застосовується для введення лікарських препаратів дорослим і дітям. Автоматичний розрахунок швидкості потоку. Контроль інфузії за часом і за обсягом. Функції «Bolus», KVO, пам'ять. Самодіагностика. Акумулятор.

 • Двошприцевий інфузійний насос Dixion Instilar 1428

  Компактний, надійний двошприцевий насос забезпечує проведення точної інфузійної терапії як для дорослих, так і для дітей. Двошприцева система дозволяє розширити можливості використання насоса. Великий РК-дисплей. Автоматичне визначення обсягу підключеного шприца. Контроль інфузії за часом, за обсягом і за швидкістю потоку. Автоматичний розрахунок швидкості потоку. Функції «Bolus», KVO, пам'ять. Комп'ютерний порт RS-232. Вбудований акумулятор.

 • Складаний/збірний шприцевий насос Instilar 1438

  Надійний шприцевий насос (інфузомат) може бути як стаціонарним, так і переносним, до чотирьох насосів стикуються в єдину терапевтичну систему. Автоматичне визначення обсягу підключеного шприца. Автоматичний розрахунок швидкості потоку. Регульований рівень оклюзії. Функція пам'яті. Функція виведення повітря з використовуваного шприца. Самодіагностика. Функція KVO. Акумулятор.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни