• BabyGuard I-1120

  Інкубатор для новонароджених дітей з комп'ютерним контролем температури повітря і температури тіла, вологості повітря і рівня кисню в камері. Великий РК-дисплей. Подвійні стінки робочої камери кювези. Операційні вікна із здатними зачинятися і відчинятися шторками. Касета для рентгенівської плівки. Регулювання нахилу ліжка.

 • BabyGuard I-1107

  Інкубатор для новонароджених дітей з комп'ютерним контролем температури повітря, температури тіла і вологості. Індикація параметрів. Дев'ять варіантів тривожної сигналізації. Подвійні стінки робочої камери. Операційні вікна із здатними зачинятися і відчинятися шторками. Регулювання нахилу ліжка кювези.

 • Інкубатор для недоношених дітей BabyGuard I-1103

  Інкубатор для недоношених дітей з комп'ютерним контролем температури повітря і температури тіла. Індикація параметрів. Сім варіантів тривожної сигналізації. Подвійні стінки робочої камери кювези. Операційні вікна із здатними відчинятися і зачиняються шторками. Регулювання нахилу ліжка.

 • BabyGuard I-1101

  Інкубатор для вихожування новонароджених з сервоконтролем температури повітря і контролем температури тіла, а також з можливістю проведення сеансу фототерапії.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни