• Наркозні апарати Practice 3700

  Наркозно-дихальний апарат для всіх груп пацієнтів (новонароджені/діти/дорослі). Нова вдосконалена надійна газова система, можливість проведення низькопотокової анестезії. Інтегрована система абсорбції, що витримує високу температуру стерилізації.

 • Наркозно-дихальний апарат Practice 3100

  Наркозно-дихальний апарат для дітей і дорослих з вбудованим монітором дихальних функцій. Наркозний апарат дозволяє проводити інгаляційну анестезію дихальною сумішшю кисню із закисом азоту і двома рідкими анестетиками і здійснювати вентиляційну підтримку пацієнта. Можливість проведення низькопотокової анестезії. Наявність SIMV режиму. 2 скриньки для приладдя. Полиці і ніші для монтажу додаткового обладнання. Сучасний дизайн. Великий РКІ-монітор. Різноманітні функції забезпечення безпеки.

 • Наркозно-дихальний апарат Practice 3000

  Наркозно-дихальний апарат для дітей і дорослих з вбудованим монітором дихальних функцій. Наркозний апарат дозволяє проводити інгаляційну анестезію дихальною сумішшю кисню із закисом азоту і одним рідким анестетиком і здійснювати вентиляційну підтримку пацієнта в режимах керованої і ручної ШВЛ. Легка і міцна конструкція. Сучасний дизайн. РКІ-монітор. Різноманітні функції забезпечення безпеки.

 • Компресор медичного повітря Dixion

  Призначений для наркозно-дихальних апаратів і апаратів ШВЛ.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни