• BabyGuard 1145

  Відкрита реанімаційна система для новонароджених Babyguard-1145. Відкритий інкубатор для обігріву немовляти, обстеження, проведення реанімаційних заходів та контролю за новонародженими дітьми. Керування на підставі даних про температуру повітря або про температуру тіла. 2 датчики контролю t° шкіри: центральний і периферійний. Обігрів ложа зверху і знизу: джерело променевого тепла з можливістю повороту в двох площинах і вбудований знизу нагрівальний елемент. Світлодіодна лампа фототерапії. Виведення інформації на великий РК-дисплей з підсвічуванням. Графічні тренди 48 годин. Апгар-таймер.

 • BabyGuard W-1140

  Комп'ютерний контроль температури з ручним або автоматичним регулюванням нагріву. Індикація параметрів. Регулювання кутів нахилу радіатора і робочої поверхні. 2 блоки світильників для фототерапії. Касета для рентгенівської плівки. 4 варіанти тривожної сигналізації.

 • BabyGuard 1139

  Відкрита реанімаційна система для новонароджених Babyguard -1139. Три режими роботи: режим попереднього нагріву, ручний режим, режим контролю температури дитини.

 • BabyGuard 1138

  Відкрита реанімаційна система для новонароджених Babyguard -1138 - це відкритий інкубатор для обігріву немовляти, обстеження, проведення реанімаційних заходів та контролю за новонародженими дітьми.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни