• Приліжковий монітор Storm 5800

  15" TFT LCD дисплей , сенсорний дисплей (опціонально). Виведення на дисплей максимально до 13 кривих. Стандартні параметри: ЕКГ, Дихання, SpO2, НІАТ, Температура (2 кан.), пульс.

 • Монітор пацієнта с капнографією Storm 5500

  8,4” TFT LCD дисплей, сенсорний дисплей (опціонально). Легкий і портативний монітор пацієнта з капнографією для зручності переміщення. Вбудоване кріплення на ліжко.

 • Переносний приліжковий монітор Storm 5600

  Монітор пацієнта з великим 12-дюймовим графічним дисплеєм. Одночасне хвильове відображення 7 кривих з одночасним цифровим відображенням 10 параметрів. Інвазивний тиск (опція). Вбудований принтер (опція). Аналіз аритмій, ST сегментів. Вбудований акумулятор. Мережеві можливості.

 • Приліжковий монітор Storm 5600 з мультигазовим аналізом

  Кардіомонітор Storm 5600 з модулем газового аналізу використовується для вимірювання складу респіраторних та анестезуючих газів під час анестезії. Модуль показує склад газів, що вдихаються, і їх склад в кінці спокійного видиху.

 • Портативний приліжковий монітор Storm 5900

  Приліжковий кардіомонітор з 10-дюймовим графічним дисплеєм та відображенням від 4 до 7 кривих. Вимірювані параметри: ЕКГ, частота дихання, температура, сатурація (провітрювання) кисню, неінвазивний тиск, концентрація СО2 (опція), інвазивний тиск (опція), вимірювання концентрації анестетиків (опція). Вбудований термопринтер (опція). Вбудований акумулятор. Аналіз аритмій і ST сегменту. Мережеві і мультиліжкові можливості.

 • Монітор життєвих функцій пацієнта Storm 5300

  Монітор забезпечує тривалий моніторинг SpO2 (опціонально Nellcor) і СО2 як для інтубованих, так і для неінтубованих пацієнтів

 • Станція центрального моніторингу для моніторів Storm 5900 і 5600

  Станція центрального моніторингу дозволяє підключити до 16 моніторів одночасно. Можливості центральної мережевої станції включають спостереження за пацієнтами в режимі реального часу, сповіщення про тривогу, перегляд збережених даних, друк параметрів, а також зберігання бази даних - все в одній системі

 • Пересувні стійки і варіанти кріплень для моніторів Dixion Storm

  Прості і надійні кріплення і мобільні стійки дозволяють зручно розташовувати приліжкові монітори Dixion Storm в відділеннях реанімації та інтенсивної терапії, операційних залах і забезпечують додатковий комфорт при роботі і моніторуванні пацієнтів


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни