• Рентгенівський діагностичний комплекс на 2 робочих місця Dixion Redikom

  Рентгенівський діагностичний комплекс на 2 робочі місця Dixion Dicom - поєднує в собі високу якість візуалізації, ергономічність управління і надійність. Велика кількість варіантів комплектацій дозволяє системі відповідати вимогам рентгенівського відділення будь-якого рівня.

 • Цифровий рентгенівский апарат Dixion Diamond

  Цифровий рентген-апарат Dixion Diamond призначений для проведення широкого спектру досліджень. Висока якість матеріалів, повна автоматизація рутинних процедур, висока якість візуалізації зарекомендували цей апарат як блискуче рішення.

 • Палатний цифровий рентгенівський апарат Dixion Remodix 9507

  Мобільна система цифрової рентгенографії Dixion Remodix 9507 - це новий погляд на процедуру рентгенографічного дослідження в умовах обмеженої рухливості пацієнтів. Вперше легкість конструкції і зручність роботи із штативом поєднується з належною потужністю генератора і високою чутливістю детектора.

 • Пересувний палатний рентгенівський апарат Dixion Remodix 9507

  Палатний рентгенівський апарат Dixion Remodix 9507 - це ергономічний легкий, маневрений апарат з чудовими характеристиками якості візуалізації і надійністю. Лікар може покластися на Remodix в умовах лікувально-профілактичного закладу будь-якого масштабу.

 • Комплекс рентгенівський телекерований на 3 робочих місця Dixion Clisis

  Телекерований рентгенівський комплекс Dixion Clisis на 3 робочі місця з прецизійним позиціонуванням, високими показниками якості діагностичних зображень і широким функціоналом. Система дає повну свободу в позиціонуванні і можливостях реєстрації рентгенівських зображень.

 • Рентгенівський хірургічний апарат С-дуга з плоскопанельним детектором Dixion Cyberbloc FP

  С-дуга з плоскопанельним детектором Dixion Cyberbloc FP - комплексний інноваційний підхід до оснащення рентгенопераційної. Вона створена для васкулярних процедур, кардіологічного застосування, травматології та загальної хірургії.

 • Хірургічний рентген-апарат типу С-дуга Dixion Cyberbloc

  Хірургічний рентген-апарат Dixion Cyberbloc - одне з кращих рішень в класі систем типу С-дуга. Він призначений для візуального контролю під час проведення хірургічних втручань. Система поєднує мінімальну дозу опромінення пацієнта і високу точність відображення судин, твердих і м'яких тканин.

 • Медичний відеомонітор Dixion MNT 19

  Відеомонітор медичний Dixion MNT 19 призначений для візуалізації сигналу високої чіткості (HD формат). Dixion MNT 19 може використовуватися як автономно, так і в комплексі з різним обладнанням, яке потребує високоякісного відображення картинки.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни