• Портативний аспіратор Vacus 7018

  Призначений для відсмоктування секрету, згустків крові і т.п. Застосовується для невідкладної терапії в лікарнях, при наданні першої медичної допомоги.

 • Медичний портативний відсмоктувач Vacus 7032

  Vacus 7032 - Медичний портативний відсмоктувач більш високої продуктивності з великою ємністю для секрету. Апарат застосовується для невідкладної терапії і при наданні першої медичної допомоги. Має модифікацію 7032g для штучного переривання вагітності та виведення післяпологових залишкових речовин.

 • Гінекологічний вакуумний экстрактор Vacus 7208

  Ефективний і продуктивний компактний відсмоктувач. Застосовується в гінекології, для штучного переривання вагітності, і для виведення післяпологових залишкових речовин. Апарат можна використовувати також для різних видів хірургічного відсмоктування при наявності необхідних катетерів.

 • Аспіратор для невідкладної допомоги Vacus 7209

  Легкий і компактний продуктивний аспіратор. Завдяки наявності вбудованого акумулятора і автомобільного електричного адаптера може застосовуватися поза приміщенням, під час транспортування пацієнта, а також в машині швидкої допомоги і в транспортній авіації.

 • Хірургічний вакуумний аспіратор (відсмоктувач) Vacus 7303

  Стаціонарний потужний відсмоктувач високої продуктивності. Вакуумний відсмоктувач швидко і безпечно видаляє секрет з ран і порожнин тіла, завдяки чому ідеально підходить для використання в операційних і лікарняних палатах. Ергономічний дизайн, телескопічна ручка для транспортування. Має модифікацію 7303g для штучного переривання вагітності та виведення післяпологових залишкових речовин.

 • Медичний хірургічний відсмоктувач Vacus 7305

  Стаціонарний потужний хірургічний відсмоктувач високої продуктивності. Швидко і безпечно видаляє секрет з ран і порожнин тіла, завдяки чому ідеально підходить для використання в операційних і лікарняних палатах. Класичний дизайн. Великі ємності для секрету.

 • Електричний хірургічний відсмоктувач Vacus 7308

  Vacus 7308 - стаціонарний хірургічний відсмоктувач надзвичайно високої продуктивності, з високим рівнем вакууму і великими ємностями для секрету. Використовується при проведенні хірургічних операцій, де необхідне дуже швидке видалення великої кількості рідини.


Умови

Поставка обладнання здійснюється в усі регіони України

На все обладнання надаються фірмові гарантії

Технічне обслуговування відбувається за місцем знаходження приладу в будь-якій точці країни